V12 AKTYWATOR z efektem tingle. 15 ml

4,40 zł
Brutto

V12 AKTYWATOR z efektem tingl 15 ml

Ilość

V12 AKTYWATOR 15 ml 

 

12-krotny aktywator z efektem tingle. Preparat przeznaczony dla osób opalonych mających szczególne wymagania co do jakości produktu.

 

Aktywujące działanie tyrozyny zostało wzmocnione zawartością czynnika poprawiającego ukrwienie tkanki skórnej, która pod jego wpływem staje się bardziej podatna na penetrację składników aktywnych. Substancje brązujące w postaci: wyciągów z orzecha ziemnego i włoskiego oraz oleju z nasion soi dostarczają skórze cennych związków mineralnych, witamin z grupy B oraz A.

 

15 ml, 150ml

Produkty Classic

Linia Taboo Classic firmy Asther Laboratory pozwala dopasować rodzaj kosmetyku do upodobań każdego klienta. To produkty o lekkiej konsystencji, wspaniale wchłaniające się, bogate w witaminy ( m. in. B, A, E, C, F, P), sole mineralne i mikroelementy ( jony potasu, magnezu, wapnia, żelaza) oraz związki biologicznie czynne w postaci biostymulatorów roślinnych. W kosmetykach linii Taboo zastosowano innowacyjną formułę nawilżającą AquaComfort wydłużającą proces nawilżenia skóry do 24 godzin, przez zatrzymanie wilgoci nawet w jej głębokich warstwach. Płynny jedwab wraz z wyciągami z hibiskusa, nagietka, subtropikalnej trawy tworzą na powierzchni skóry film ochronny, hamują utratę wody, zmniejszają szorstkość naskórka oraz dają efekt lekkiego liftingu. Wyroby głęboko i długotrwale nawilżają, działające łagodząco, przeciwzapalnie, antyseptycznie i przeciwzmarszczkowo oraz antydepresyjnie i relaksująco. Działanie produktów wzmocnione zostało poprzez zastosowanie wielu cennych i selektywnych surowców, które pozwoliły na wyróżnienie każdego produktu maksymalizując nacisk na ochronę i zdrowie skóry oraz komfort zarówno podczas aplikacji jak i samego procesu opalania.

 

20 Przedmioty