INFINITY BRONZER 15 ml

5,20 zł
Brutto

 INFINITY 15 ml

Ilość

INFINITY 15 ml

 Luksusowy produkt dla osób o ciemnej karnacji skóry oraz opalonych, zwielokrotniający efekty korzystania z solarium. Kosmetyk dla osób posiadających szczególne wymagania. Zastosowanie innowacyjnej formuły IBC umożliwia uzyskanie naturalnie brązowego odcienia opalenizny. Działa z mocą 25 bronzerów. Kompleks Kwasu Hialuronowego, Hydroprotectolu i ekstraktu z róży zapewnia regenerację głęboko położonych struktur międzykomórkowych, głęboko nawilża oraz doskonale aktywizuje syntezę kolagenu. Kosmetyk doskonale się rozprowadza i całkowicie wchłania. Efekt: pięknie opalona i gładka skóra.

15 ml /150 ml

 

Wyroby brązujące w serii EXPERT to pierwsze tego typu produkty w których zastosowanie kompleksu brązującego IBC umożliwiło wyprodukowanie wyrobów pozwalających uzyskać ukierunkowany koloryt skóry tylko w odcieniach brązu. Oznacza to eliminację kolorytów pokrewnych w postaci pomarańczy i żółci. IBC to synergistyczne działanie DHA i bioflawonoidów. Efektem zastosowania jest znacznie szybsze działanie, intensywniejszy koloryt, przedłużone w czasie efekty, działanie anti-aging, ochrona przed cząsteczkami aktywnego tlenu.

 Różnice w skuteczności IBC oraz Standard DHA w czasie przedstawia poniższy wykres.

Wykres skuteczności IBC i standard DHA w czasie

Oś pionowa określa stopień intensywności kolorytu skóry u badanych ochotników, a oś pozioma czas dobowy /h/. Kompleks IBC przy zastosowaniu analogicznych stężeń jak w standardowym DHA wykazuje dużo wyższą aktywność oraz znacznie przedłużone działanie, co oznacza, że przy mniejszej zawartości procentowej substancji brązujących działa znacznie skuteczniej.Ogromny nacisk w całej serii położony został na regulację gospodarki wodnej płytkich i głębokich warstw epidermy. Za proces ten odpowiada Hydroprotectol. Naukowo opacowana substancja o podwójnym działaniu. Kwas mlekowy odpowiedzialny jest za powierzchniowe nawilżenie skóry, a kwas trójhydroksypalmitynowy (THPA) za głębokie i długotrwałe nawilżanie głębokich jej warstw. Seria EXPERT jako jedyna na rynku nie posiada parabenów w swoim składzie i może być stosowana przez osoby o wrażliwym typie skóry.

 

 

290 Przedmioty